Uchwała Nr 58/01 Zarządu Miasta i Gminy Dobrzyń n. Wisłą
z dnia 29 sierpnia 2001 roku
w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych.
Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r. — Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. IJ. Nr 46, poz. 499 i Nr 74, poz. 786)
uchwała, co następuje:
§1
Dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 23 września 2001r., powołuje się obwodowe komisje wyborczej w składach określonych w załączniku do uchwały.
§2
Wykonanie uchwały powierza się Przewodniczącemu Zarządu Miasta i Gminy
§3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
z dnia 29 sierpnia 2001 roku
w sprawie: powołania obwodowych komisji wyborczych.
Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r. — Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. IJ. Nr 46, poz. 499 i Nr 74, poz. 786)
uchwała, co następuje:
§1
Dla przeprowadzenia głosowania w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 23 września 2001r., powołuje się obwodowe komisje wyborczej w składach określonych w załączniku do uchwały.
§2
Wykonanie uchwały powierza się Przewodniczącemu Zarządu Miasta i Gminy
§3
Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.
Metryka
- opublikował: brak informacjidata publikacji: 2005-10-04 09:40
Nr obwodu | Siedziba OKW | Imię i nazwisko |
1. | Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu n. Wisłą | 1. Aneta Lewandowska 2. Helena Niekraś 3. Maria Pruchniewska 4. Andrzej Szyjkowski 5 Małgorzata Wyczałkowska 6. Małgorzata Polanowska 7. Katarzyna Nagórska 8. Leszek Rutkowski 9. Elżbieta Habasińska |
2. | Klub „Żak” w Dobrzyniu n. Wisłą | 1. Sabina Ciemiecka 2. Maria Waśko 3. Elżbieta Bandulet-Suchecka 4. Lilianna Szajerska 5. Agnieszka Tarnicka 6. Małgorzata Radkowska 7. Anna Bigoszewska-Puchalska 8. Ludomir Bylicki 9. Elżbieta Badaczewska |
3. | Szkoła Podstawowa w Płomianach | 1. Dorota Koprowska 2. Lidia Malecka 3. Władysław Jaskólski 4. Dariusz Narożny 5. Rajmund Wierzbicki 6. Żaneta Zajączkowska 7. Barbara Specjalska 8. Grażyna Stępczyńska 9. Krystyna Pawłowska |
4. | Szkoła Podstawowa w Mokowie | 1. Piotr Koprowski 2. Barbara Olewińska 3. Dariusz Pączkowski 4. Mariusz Malecki 5. Elżbieta Wierzbicka 6. Tadeusz Kupiec 7. Dorota Gładkowska 8. Mirosław Mierzejewski 9. Jurek Statkiewicz |
5. | RSP „AGROPOL” w Leniach Wielkich | 1. Dariusz Kaczkowski 2. Milena Niekraś 3. Michał Grudziński 4. Danuta Piotrowska 5. Justyna Rutkowska 6. Lila Zabłotowicz 7. Beata Mazurek 8. Iwona Rutkowska 9. Maria_Grotek |
6. | Publiczne Gimnazjum w Chalinie | 1. Wioletta Kaczkowska 2. Cecylia Przybyszewska 3. Kazimierz Nowicki 4. Mieczysława Kalinowska 5. Leszek Ciarkowski 6. Emilia Antonowicz 7. Zofia Bętlewska 8. Jerzy Żurawski 9. Izabela Zajączkowska |
7. | Szkoła Podstawowa w Dyblinie | 1. Stanisława Tarnicka 2. Maria Kozłowska 3. Zygmunt Raczyński 4. Dorota Krzemieniecka 5. Tomasz Zieliński 6. Paweł Nowakowski 7. Krystyna Kowalska 8. Tadeusz Nowicki 9. Kazimierz Balcerowski |
8. | Publiczne Gimnazjum w Krojczynie | 1. Jacek Antonowicz 2. Damian Niekraś 3. Jan Ziółkowski 4. Halina Przybytek 5. Małgorzata Chęcka 6. Antonina Zalewska 7. Maria Kasińska 8. Zdzisław Andrzej Jankowski 9. Anna Wiatrowska |
Metryka
- opublikował: brak informacjidata publikacji: 2005-10-04 09:44
- zmodyfikował: brak informacjiostatnia modyfikacja: 2005-10-04 09:45