Szybkie linki

Menu

Banery

-

Informacje

ilość odwiedzin tej strony: 1224
ostatnia aktualizacja tej strony:
2005.09.28 13:08
ostatnia aktualizacja w BIP:
2017.08.17 10:50

Treść strony

Uchwała Nr 42/2000 r Zarządu Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą
z dnia 9 listopada 2000r.


w sprawie: zmian budżecie

Na podstawie 7 pkt 1 Uchwały Nr 9/90/99 Rady Miejskiej Dobrzyń n.Wisłą z dnia 28 grudnia 1999 roku

Zarząd Miasta i Gminy uchwała, co następuje:

W uchwale Nr 9/90/99 z dnia 28 grudnia 1999 roku) uchwale Nr 11/96/2000

z dnia 26 kwietnia 2000 roku Rady Miejskiej Dobrzyń n. Wisłą Nr 32/2000

z dnia 30 czerwca 2000 roku, Zarządu Miasta i Gminy Dobrzyń n. Wisłą,

uchwale Nr 13/108/2000 Rady Miejskiej Dobrzyń n. Wisłą z dnia 25 sierpnia 2000r,

uchwale Nr 38/2000 z dnia 16 września 2000 roku Zarządu Miasta i Gminy Dobrzyń n. Wisłą
uchwale nr 14/119/2000 Rady Miejskiej Dobrzyń n. Wisłą z dnia 26 października 2000 roku

wprowadza się następujące zmiany:

1. Przenosi się wydatki między paragrafami w ramach działów klasyfikacji budżetowej wg załącznika Nr 1

2. Wykonanie uchwały powierza się Burmistrzowi Miasta i Gminy

3. Uchwała wchodzi w życie z dniem ogłoszenia w sposób zwyczajowo przyjęty.
  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2005-09-28 12:45
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2005-09-28 12:46
Załącznik do uchwały Nr 42 / 2000 zarządu Miasta i Gminy z dnia 9 listopada 2000r.
Dz.Rozdz.§WyszczególnienieZwiększeniaZmniejszeniaPlan po zmianach
79Oświata i wychowanie1.0001.0005.241.669
7912Gimnazja
28Koszty delegacji służbowych1.0006.600
38Pomoce dydaktyczne1.0009.882
87Kultura fizyczna i sport3.2503.25065.000
8795Pozostała działalność3.2503.25065.000
31Materiały i wyposażenie3.2509.250
28Delegacje służbowe1.000
35Energia350150
37Usługi niematerialne1.9003.100
83Kultura i Sztuka1.8001.800140.702
8495Pozostała działalność1.8001.80037.500
31Materiały i wyposażenie1.80014.300
36Usługi materialne1.8004.700
91Administracja państwowa i samorządowa17.00017.0001.430.070
9144Rady gmin7.0007.00057.000
25Różne wydatki na rzecz osób fizycznych7.00043.500
31Materiały i wyposażenie7.00011.000
9146Urzędy gmin10.00010.0001.263.356
25Różne wydatki na rzecz osób fizycznych3.00012.000
28Delegacje służbowe1.0007.000
31Materiały i wyposażenie7.000191.236
35Energia3.00013.000
36Usługi materialne5.00066.000
40Różne opłaty i składki1.00010.000
  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2005-09-28 12:48
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2005-09-28 12:49

Adres

Urząd Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą

ul. Szkolna 1
87-610 Dobrzyń nad Wisłą

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 54 253 05 00
fax +48 54 253 10 06

e-mail: dobrzyn@dobrzyn.pl

Godziny

Godziny urzędowania

poniedziałek 7.30 - 15.30
wtorek 7.30 - 15.30
środa 7.30 - 15.30
czwartek 7.30 - 15.30
piątek 7.30 - 15.30

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.