Szybkie linki

Menu

Banery

-

Informacje

ilość odwiedzin tej strony: 1932
ostatnia aktualizacja tej strony:
2005.09.05 09:24
ostatnia aktualizacja w BIP:
2017.08.17 10:50

Treść strony

Zarządzenie Nr 7/ 04 Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń n. Wisłą z dnia 17. 05 .2004r.

w sprawie : powołania obwodowych komisji wyborczych .

Na podstawie art. 48 ust. 1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001 r. - Ordynacji wyborcza do Sejmu Rzeczpospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczpospolitej Polskiej ( Dz. U. Nr . 46 , poz 499 z pózn. Zm ) w związku z art. 25 ustawy z dnia 23 stycznia 2004 – Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego ( Dz. U. Nr 25 , poz 219 ) zarządzam co, następuje :

& 1

Dla przeprowadzenia głosowania w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 13 czerwca 2004 r. ,powołuje się obwodowe komisje wyborcze w składach osobowych określonych w załączniku do zarządzenia .

& 2

Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych podaje sie do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie na tablicy ogłoszeń urzędu .

& 3

Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podpisania .
  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2005-09-05 08:55
Załącznik do zarządzenia Nr 7/04 Burmistrza Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą z dnia 17.05.2004 r w sprawie składów osobowych Obwodowych Komisji Wyborczych.
Nr ObwoduSiedziba OKWImię i nazwiskoKomitet wyborczy dokonujący zgłoszenia
Szkoła Podstawowa w Dobrzyniu nad Wisłą1. Szajerska Lilianna
2. Nyckowska Maria
3. Jaskuła Barbara
4. Przybyszewska Cecylia
5. Kłobukowska Mirosława
6. Podralska Barbara
7. Bandulet-Suchecka Elżbieta
8. Nowak Renata
9. Białoskórska Katarzyna
10. Kembłowska Grażyna
Narodowy Komitet Wyborczych
KW LPR
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
KW PIS
KW PSL
KW PO
Komitet Wyborczy UPR
KW IDP
KW Samoobrona RP
Pracownik Urzędu
Klub ,,Żak” w Dobrzyniu nad Wisłą1. Specjalska Barbara
2. Niekraś Helena
3. Gurlaga Kamila
4. Obernikowicz Jan
5. Bylicka Anna
6. Pączkowski Tadeusz
7. Staszewska Barbara
8. Szczypińska Małgorzata
9. Rybarska Mariola
10. Badaczewska Tatiana
Narodowy Komitet wyborczy
KW LPR
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
KW PIS
KW PSL
KW PO
Komitet Wyborczy UPR
KW IDP
KW Samoobrona
Pracownik Urzędu
Szkoła Podstawowa w Płomianach1. Wojtczak Mariola
2. Waśko Maria
3. Wojtasiak Anita
4. Piasecki Kazimierz
5. Dzierżanowski Henryk
6. Kurkiewicz Kazimimierz
7. Bartoszewska Renata
8. Kwapiński Kazimierz
9. Pawłowski Zbigniew
10. Sujka Magdalena
Narodowy Komitet Wyborczy
KW LPR
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
KW PIS
KW PSL
KW PO
Komitet Wyborczy UPR
KW IDP
KW Samoobrona RP
Pracownik Urzędu
Szkoła Podstawowa w Mokowie1. Rutkowska Anna
2. Wrześniewska Elżbieta
3. Pączkowski Bodgan
4. Górczyńska Hanna
5. Kranc Bogumiła
6. Niekraś Damian
7. Wojciechowska Żaneta
8. Szambelan Karolina
9. Rybarski Jacek
10. Pawłowska Krystyna
Narodowy Komitet Wyborczy
KW LPR
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
KW PIS
KW PSL
KW PO
Komitet Wyborczy UPR
KW IDP
KW Samoobrona RP
Pracownik Urzędu
RSP ,,AGROPOL” w Leniach Wielkich1. Niekraś Milena
2. Tomczyk Ewa
3. Sztubecka Katarzyna
4. Lewandowski Dariusz
5. Kuczyńska Iwona
6. Obernikowicz Anna
7. Wawrzonkowska Milena
8. Boszko Mirosława
9. Rutkowska Renata
10. Ziółkowska Agnieszka
Narodowy Komitet Wyborczy
KW LPR
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
KW PIS
KW PSL
KW PO
KW UPR
KW IDP
KW Samoobrona RP
Pracownik Urzędu
Publiczne Gimnazjum w Chalinie1. Wyszyńska Monika
2.Naklicka Wiesława
3. Grudziński Michał
4. Brudnicka Beata
5. Zajączkowska Izabela
6. Bartoszek Robert
7. Majewski Waldemar
8. Maciakiewicz Jadwiga
9. Pruchniewska Maria
10. Kuczmarski Artur
Narodowy Komitet Wyborczy
KW LPR
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
KW PIS
KW PSL
KW PO
Komitet Wyborczy UPR
KW IDP
KW Samoobrona RP
Pracownik Urzędu
Szkoła Podstawowa w Dyblinie1. Kowalska Danuta
2. Szymańska Anna
3. Raczyński Zygmunt
4. Kozłowska Maria
5. Nowicki Tadeusz
6. Hass Joanna
7. Suchecki Grzegorz
8. Wyszyński Arkadiusz
9. Wojtowicz Mieczysław
10. Michalska Krystyna
Narodowy Komitet Wyborczy
KW LPR
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
KW PIS
KW PSL
KW PO
Komitet Wyborczy UPR
KW IDP
KW Samoobrona RP
Pracownik Urzędu
Publiczne Gimnazjum w krojczynie1. Pryciak Eugeniusz
2. Pączkowski Marek
3. Nowicki Kazimierz
4. Szymański Oktawian
5. Pogorzelski Tadeusz
6. Furmańska Katarzyna
7. Bielicka Agnieszka
8. Narożny Dariusz
9. Jaskólski Lech
10. Nowakowski Jacek
Narodowy Komitet Wyborczy
KW LPR
Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD-UP
KW PIS
KW PSL
KW PO
Komitet Wyborczy UPR
KW IDP
KW Samoobrona
Pracownik Urzędu
  • opublikował: brak informacji
    data publikacji: 2005-09-05 08:57
  • zmodyfikował: brak informacji
    ostatnia modyfikacja: 2005-09-05 08:57

Adres

Urząd Miasta i Gminy Dobrzyń nad Wisłą

ul. Szkolna 1
87-610 Dobrzyń nad Wisłą

Kontakt

Dane kontaktowe

tel. +48 54 253 05 00
fax +48 54 253 10 06

e-mail: dobrzyn@dobrzyn.pl

Godziny

Godziny urzędowania

poniedziałek 7.30 - 15.30
wtorek 7.30 - 15.30
środa 7.30 - 15.30
czwartek 7.30 - 15.30
piątek 7.30 - 15.30

Stopka strony

w górę
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
zamknij
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.